Stav: Ukončená
Režim: Dražba dle OSŘ

Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ – Vilém CIHELKA (1924) 80x100cm

Kategorie: Historické a umělecké předměty Lokalita: Hlavní město Praha

Fotografie
Dražba ukončena udělením příklepu:
Nejvyšší podání: 6 400 Kč
Vydražitel: 1516867836
Cena
19 000 Kč
Nejnižší podání
6 400 Kč
Minimální příhoz
100 Kč
Aktuální čas
22.10. 2024 08:27:50
Dražba č.
26500
Datum a čas zahájení
17.03. 2016 09:00:00
Datum a čas ukončení
17.03. 2016 09:40:41
Dražebník
Obvodní soud pro Prahu 5, IČ: 00024422, nám. Kinských 5, 150 74 Praha 5 – Smíchov
Číslo jednací dražebníka
083 - 18 D 913/2001
Kontaktní osoba
Miroslav HOURA, tel.: 608 957 967, e-mail: mhoura@osoud.pha5.justice.cz

Základní informace
Předmět dražby
Popis
Přihlášené pohledávky
Mapa
Galerie
Dokumenty
Podání
Námitky

«
»
Dražební jistota
0 Kč
Způsob úhrady jistoty
Bank. účet dražebníka
6015-5020051/0710
Variabilní symbol
7718091301
Specifický symbol
083
Poslední změna
17.03. 2016 09:19:20
Aktuální cena
Informace o dražebníkovi
Další informace