Olej, plátno „Sedlec v Českém Středohoří“  - Vilém CIHELKA (1924) 45x90cm.

26487
7 400 Kč
Pastel, karton, sklo „Vesnice“  - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm.

26481
6 000 Kč
Byt 1+1 Chomutov

Byt 1+1 Chomutov

25900
Ústecký
Byt
69 600 Kč
Byt 2+1 Bílina

Byt 2+1 Bílina

25902
Ústecký
Byt
96 000 Kč
RD Vrbička

RD Vrbička

25880
Ústecký
Rodinný dům
496 000 Kč
RD Třtěno

RD Třtěno

25751
Ústecký
Rodinný dům
350 000 Kč
Soubor movitého majetku

Soubor movitého majetku

25870
Olomoucký
Jiné movité věci
185 000 Kč
Byt 2+1 Chodov

Byt 2+1 Chodov

25907
Karlovarský
Byt
304 000 Kč
Byt 3+KK, Bzenec

Byt 3+KK, Bzenec

25699
Jihomoravský
Byt
425 000 Kč
RD Staré Buky

RD Staré Buky

25768
Královehradecký
Rodinný dům
480 000 Kč
RD Louka u Litvínova, Husova 103

25709
Ústecký
Rodinný dům
Byt 2+KK, Bzenec

Byt 2+KK, Bzenec

25704
Jihomoravský
Byt
325 000 Kč
Nedobrovolná dražba souboru nemovitostí v kú Bořeňovice, obec Struhařov, okres Benešov

25436
Středočeský
Rodinný dům
Zemědělská usedlost v Tvorovicích

25687
Olomoucký
Komerční nemovitost
300 000 Kč
Olej, plátno „Lužnice nad Suchdolem“  - František LÍBAL (1896 - 1974) 43x54cm.

26402
6 400 Kč
Olej na kartonu „Vágusové“  - Alois WIERER (1878 - 1963) 42x52cm.

26388
6 000 Kč
Olej, plátno, fix. na kartonu „Jemnice“  - Roman HAVELKA (1877 - 1950) 35x50cm.

26394
13 400 Kč
Tempera, karton, sklo „Rybářské čluny ve Fano“  - Stanislav JEŽEK (1904 - 2001) 50x60cm.

26374
2 500 Kč
Barevný litografický tisk, paspartováno, sklo „Krajina s kostelíkem“  - František JIROUDEK (1914 - 1991) 30x45cm.

26470
1 400 Kč
Olej, plátno, oboustranná malba „Zátiší s ovocem u okna“  - BRABEC 55,5x49cm.

26368
1 700 Kč