Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Nedobrovolná dražba bytu 2+1, v Třeboni, okres Jindřichův Hradec |
19058 |
Jihočeský |
Byt |
840 000 Kč |
Nedobrovolná dražba akcií společnosti OTAVAN Třeboň a.s., IČO 13503031 |
18155 |
Jihočeský |
Cenné papíry |
250 000 Kč |
RD Libšany, rozestavěná stavba |
18807 |
Pardubický |
Rodinný dům |
2 560 000 Kč |
byt 2+1 Most |
18805 |
Ústecký |
Byt |
90 000 Kč |
RD Štětí |
18804 |
Ústecký |
Rodinný dům |
768 000 Kč |
byt 2+1 Most |
18806 |
Ústecký |
Byt |
80 000 Kč |
Pozemky - Jeseník - Bukovice |
18803 |
Olomoucký |
Pozemek |
2 453 000 Kč |
RD Most |
18648 |
Ústecký |
Rodinný dům |
2 480 000 Kč |
RD - Salajna, 350 02 Dolní Žandov |
18749 |
Karlovarský |
Rodinný dům |
1 875 000 Kč |
RD Lobendava |
18778 |
Ústecký |
Rodinný dům |
299 000 Kč |
RD Třebovice |
18715 |
Pardubický |
Rodinný dům |
144 000 Kč |
RD Vrchy |
18742 |
Moravskoslezský |
Rodinný dům |
800 000 Kč |
RD Babina |
18502 |
Plzeňský |
Rodinný dům |
492 000 Kč |
RD - Chrast |
18623 |
Pardubický |
Rodinný dům |
360 000 Kč |
Zemědělské pozemky o celkové výměře 8 736 m2 v obci Branná u Třeboně |
17092 |
Jihočeský |
Pozemek |
Olej, plátno „Abstraktní kompozice“ - František FOLTÝN (1891 – 1976) |
18789 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
217 000 Kč |
Barevný grafický tisk „U přehrady“ - Raimund ONDRÁČEK (1913) |
18794 |
Hlavní město Praha |
1 400 Kč |
Grafický tisk „Ležící žena“ - Antonín NYKL (1914 - 1985) |
18799 |
Hlavní město Praha |
1 500 Kč |
Nedobrovolná dražba bytu 3+1, v Litvínově, okres Most |
18072 |
Ústecký |
Byt |
Spoluvlastnický podíl v rozsahu ideální 1/6 na nemovitostech v Praze, k.ú. Slivenec |
18378 |
Hlavní město Praha |
Rodinný dům |
468 658 Kč |
Strana: 73