Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf TICHÝ (1900) |
17900 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
12 000 Kč |
Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ – Vilém CIHELKA (1924) |
17904 |
Hlavní město Praha |
6 400 Kč |
Kresba perem a akvarel „Odpočinek na schodech“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957) |
17880 |
Hlavní město Praha |
11 700 Kč |
Olej, plátno „Ležící akt“ – Milan STANĚK (1931) |
17921 |
Hlavní město Praha |
13 400 Kč |
RD Jesenice u Rakovníka |
18073 |
Středočeský |
Rodinný dům |
285 000 Kč |
RD Kraslice |
18079 |
Karlovarský |
Rodinný dům |
200 000 Kč |
RD Skuteč |
17723 |
Pardubický |
Rodinný dům |
760 000 Kč |
RD Adolfovice |
17724 |
Olomoucký |
Rodinný dům |
RD Mouřínov |
17831 |
Jihomoravský |
Rodinný dům |
280 000 Kč |
RD Zbiroh - Jablečno |
17731 |
Plzeňský |
Rodinný dům |
575 000 Kč |
Družstevní podíl s právem na užívání bytu 68 m2 ve Frenštátě pod Radhoštěm |
17471 |
Moravskoslezský |
Byt |
675 000 Kč |
Jednoranná malorážka zn. SUHL 150, GDR, ráže 22 LR |
17767 |
Hlavní město Praha |
Jiné movité věci |
1 700 Kč |
CONCORDIA INVEST, a.s., investiční fond v likvidaci, IČ 45245282 - 186 ks akcií - dobrovolná dražba |
17611 |
Hlavní město Praha |
Cenné papíry |
30 000 Kč |
Škoda Octavia |
17564 |
Moravskoslezský |
Dopravní prostředky |
15 000 Kč |
RD Česká Kamenice |
17613 |
Ústecký |
Rodinný dům |
1 520 000 Kč |
Byt 3+1, Harrachov |
17850 |
Liberecký |
Byt |
800 000 Kč |
Pozemky - Bílina |
17986 |
Ústecký |
Pozemek |
650 000 Kč |
1/2 RD Duchcov |
17610 |
Ústecký |
Rodinný dům |
40 000 Kč |
Podíl 1/6 RD Kravaře + podíl 7/72 pozemky o celkové výměře 100523m2 |
17572 |
Ústecký |
Rodinný dům |
61 146 Kč |
RD Janovická Lhota |
17857 |
Středočeský |
Rodinný dům |
125 000 Kč |
Strana: 79