Olej, plátno „Růžové děvče“  - Bohumil Stanislav URBAN  (1903 - 1997)

40872
11 700 Kč

40888
4 000 Kč
Olej, plátno „K večeru“  –  Vilém CIHELKA (1924 ) 75x100cm

40881
5 000 Kč

40899
9 000 Kč
Spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 na stavebním pozemku a zahradě (celkem 1920 m2) v obci Ředhošť, Mšené-lázně u Roudnice nad Labem

40256
Ústecký
Rodinný dům
157 000 Kč
Komerční budova (374,91 m2) v obci Dešná u Jindřichova Hradce

34874
Jihočeský
Komerční nemovitost
601 000 Kč
Rodinný dům 105 m2 s garáží v obci Příštpo u Moravských Budějovic

40591
Vysočina
Rodinný dům
467 000 Kč
Dobrovolná dražba luxusní chalupy v Krkonoších - v Prkenném Dole přímo u sjezdovky, obec Žacléř

40609
Královehradecký
Rodinný dům
Litografický tisk „Don Quijote“ – Karel SOUČEK (1935-1982)

40795
1 400 Kč
Dobrovolná dražba opakovaná pohledávky za Moravia Banka, v likvidaci se sídlem Palackého 133, 738 02 Frýdek-Místek, IČ: 45192855.

40762
Moravskoslezský
Pohledávky
650 000 Kč
Spoluvlastnický podíl ve výši 1/8 na lesních pozemcích (690,6 m2 z celkových 5525 m2) v obci Vrátkov u Českého Brodu

34905
Pozemek
2 500 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA

40775
700 Kč
Olej, plátno „Rodinný portrét Hradečných“ – Emanuel HRADEČNÝ (1952) 73,5x58,5cm

40779
4 000 Kč
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

40783
11 700 Kč
Pastel, karton, sklo „Vesnice“  - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm.

40789
6 000 Kč
Osobní automobil Audi A6

Osobní automobil Audi A6

40550
Dopravní prostředky
75 000 Kč
Olej karton „Zátiší s talířem“  -  Vladimír SYCHRA (1903 - 1963) 46,5x55cm

40767
12 000 Kč
 Tempera, karton, pasparta, sklo „Břeh řeky“  -  Vilém PLOCEK  (1905 - 2001)

40751
4 000 Kč
Olej, plátno „Sedící akt I.“  - Adolf  Lange (1950) 61x75cm

40748
6 000 Kč

40547
Moravskoslezský
Pohledávky
905 000 Kč