Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Movité věci - Odročené dražby
Kresba pastel + bar. křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871-1939) |
18174 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
2 500 Kč |
Olej, plátno „Ležící akt“ – Adolf LANGE (1950) 75x120cm |
33519 |
Hlavní město Praha |
6 700 Kč |
Strana: 1