Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Soubor movitých věcí - vybavení bytu |
24350 |
Vybavení bytů a objektů |
4 100 Kč |
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf TICHÝ (1900) 46,5x31,5cm. |
26509 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
12 000 Kč |
Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ – Vilém CIHELKA (1924) 80x100cm |
26500 |
Hlavní město Praha |
6 400 Kč |
Olej, plátno „Časné jaro“ - Vilém CIHELKA (1924) 46x90cm. |
26494 |
Hlavní město Praha |
7 400 Kč |
Olej, plátno „Sedlec v Českém Středohoří“ - Vilém CIHELKA (1924) 45x90cm. |
26487 |
Hlavní město Praha |
7 400 Kč |
Pastel, karton, sklo „Vesnice“ - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm. |
26481 |
Hlavní město Praha |
6 000 Kč |
Byt 1+1 Chomutov |
25900 |
Ústecký |
Byt |
69 600 Kč |
Byt 2+1 Bílina |
25902 |
Ústecký |
Byt |
96 000 Kč |
RD Vrbička |
25880 |
Ústecký |
Rodinný dům |
496 000 Kč |
RD Třtěno |
25751 |
Ústecký |
Rodinný dům |
350 000 Kč |
Soubor movitého majetku |
25870 |
Olomoucký |
Jiné movité věci |
185 000 Kč |
Byt 2+1 Chodov |
25907 |
Karlovarský |
Byt |
304 000 Kč |
Byt 3+KK, Bzenec |
25699 |
Jihomoravský |
Byt |
425 000 Kč |
RD Staré Buky |
25768 |
Královehradecký |
Rodinný dům |
480 000 Kč |
RD Louka u Litvínova, Husova 103 |
25709 |
Ústecký |
Rodinný dům |
Byt 2+KK, Bzenec |
25704 |
Jihomoravský |
Byt |
325 000 Kč |
Nedobrovolná dražba souboru nemovitostí v kú Bořeňovice, obec Struhařov, okres Benešov |
25436 |
Středočeský |
Rodinný dům |
Zemědělská usedlost v Tvorovicích |
25687 |
Olomoucký |
Komerční nemovitost |
300 000 Kč |
Olej, plátno „Lužnice nad Suchdolem“ - František LÍBAL (1896 - 1974) 43x54cm. |
26402 |
Hlavní město Praha |
6 400 Kč |
Olej na kartonu „Vágusové“ - Alois WIERER (1878 - 1963) 42x52cm. |
26388 |
Hlavní město Praha |
6 000 Kč |
Strana: 52