Vodovodní řad s přípojkou - 2 studny a vodovod ve Stříteži pod Křemešníkem

39974
Vysočina
Ostatní
160 000 Kč
Pozemky Libušín

Pozemky Libušín

42803
Pozemek
1 950 000 Kč
Pozemek Libušín podíl 4/5

Pozemek Libušín podíl 4/5

42802
Středočeský
Pozemek
600 000 Kč
Opakovaná dražba dobrobvolná - Rodinný domek Radvanov u Mladé Vožice, okr. Tábor

42888
Jihočeský
Rodinný dům
510 000 Kč
Skladový a výrobní areál v Aši

42844
Karlovarský
Komerční nemovitost
2 350 000 Kč
Olej, plátno „Cesta do vesnice“ – Oldřich OPLT (1919 - 2001)

42897
9 400 Kč
Olej, plátno „Hodětice u Neveklova“ – Emanuel FAMÍRA (1900-1970)

42868
18 400 Kč
Olej, plátno „Zátiší s ovocem - jablka“ – Ladislav STEJSKAL (1910 - 1983)

42876
4 000 Kč
Olej, plátno „K večeru“  –  Vilém CIHELKA (1924 ) 75x100cm

42882
5 000 Kč
Stavební pozemek 1 332 m2 v Albrechticích nad Vltavou

41472
Jihočeský
Pozemek
75 000 Kč
Nedobrovolná dražba bytu 3+1 v Benešově nad Černou čp. 114, okr. Český Krumlov

42712
Jihočeský
Byt
350 000 Kč
Lesní pozemky o celkové výměře 14955 m2 v Halenkovicích u Zlína

42795
Zlínský
Pozemek
217 000 Kč
Nedobrovolná dražba 1/2 RD (bytu 2+1) ve Zlíně, ul. Podvesná IX 730, okr. Zlín

42694
Zlínský
Rodinný dům

42818
9 000 Kč
Olej, plátno „Růžové děvče“  - Bohumil Stanislav URBAN  (1903 - 1997)

42824
11 700 Kč
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

42830
11 700 Kč
Nedobrovolná dražba opakovaná RD v Milevsku, Jeřábkova ul. čp 996, okr. Písek

42723
Jihočeský
Rodinný dům
1 000 000 Kč
Rodinný dům 3+1 (139 m2) s pozemky celkem 629 m2 v Desné u Tanvaldu

42632
Liberecký
Rodinný dům
350 000 Kč
Nedobrovolná dražba - rodinný dům (120 m2) s pozemky o celkové výměře 7 449 m2 v Čeladné

41158
Moravskoslezský
Rodinný dům
Nedobrovolná dražba - rodinný dům se zahradou, garáží a pozemky celkem 1236 m2 ve Viničné Lhotě u Nymburku

41360
Středočeský
Rodinný dům
490 000 Kč