Byt 2+1 Hodonín

Byt 2+1 Hodonín

26850
Jihomoravský
Byt
616 000 Kč
RD Dolní Přím

RD Dolní Přím

26775
Královehradecký
Rodinný dům
560 000 Kč
RD Slaný - Dolín

RD Slaný - Dolín

26839
Středočeský
Rodinný dům
798 000 Kč
RD Mukařov - Srbín

RD Mukařov - Srbín

26549
Středočeský
Rodinný dům
784 000 Kč
byt 3+1, Litvínov, Mostecká

byt 3+1, Litvínov, Mostecká

26543
Ústecký
Byt
250 000 Kč
Olej, plátno „Ve městě“ – Otakar NEJEDLÝ (1883-1957) 65x95cm

31948
25 000 Kč
Olej, překližka „Orba párem koní“ – Ludvík VACÁTKO (1873-1956) 60x70cm

31942
6 000 Kč
Olej, karton „Týnský chrám“ – Václav KOZÁK ( 1889-1969) 70x50cm

31936
2 900 Kč
Olej, plátno „Vesnice“ – Josef  HÝSEK (1922) 70x92,5cm

31955
5 700 Kč
Olej, plátno „Rodinný portrét Hradečných“ – Emanuel HRADEČNÝ (1952) 73,5x58,5cm

31855
4 000 Kč
Olej, plátno „Třešeň v květu“ – Adolf LANGE (1950) 60x75 cm

31849
5 000 Kč
Olej, plátno „Ostř. Újezd – Jižní Čechy“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983) 51x65 cm

31843
4 700 Kč
Kresba pastel + bar. křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871-1939) 43x36cm

31835
2 500 Kč
Barevný litografický tisk „Sv. Jiří – kašna 2. nádvoří Pražského hradu“  - neznámý autor

31830
1 400 Kč
Tempera, karton, sklo „Na Lopudu“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983) 50x60cm

31824
4 700 Kč
Provozní areál, Sobotka

Provozní areál, Sobotka

26544
Královehradecký
Komerční nemovitost
700 000 Kč
Byt 1+1, Uničov

Byt 1+1, Uničov

26548
Olomoucký
Byt
320 000 Kč
Byt 1+1, Obrnice

Byt 1+1, Obrnice

26547
Ústecký
Byt
14 000 Kč
RD Frýdland nad Ostravicí

RD Frýdland nad Ostravicí

26545
Moravskoslezský
Rodinný dům
2 320 000 Kč
RD Bernartice

RD Bernartice

26523
Královehradecký
Rodinný dům
1 360 000 Kč