Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
RD Tlestky |
18319 |
Středočeský |
Rodinný dům |
464 000 Kč |
Zemědělská usedlost Višňová |
18041 |
Liberecký |
Rodinný dům |
350 000 Kč |
Pastel na kartonu „Dva psíci“ – Oskar KOKOSCHKA (1886-1980) |
18440 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
11 700 Kč |
Olej, plátno „Orba“ – František Daněk SEDLÁČEK (1892-1956) |
18427 |
Hlavní město Praha |
2 800 Kč |
Olej, plátno „Zátiší s ovocem“ – Ladislav STEJSKAL (1910-1983) |
18434 |
Hlavní město Praha |
4 000 Kč |
Olej, prvorepublikový sololit „Kokořín“ – Stanislav FEIKL (1883-1933) |
18313 |
Hlavní město Praha |
9 000 Kč |
RD Nikolčice |
17985 |
Jihomoravský |
Rodinný dům |
1 023 304 Kč |
Dva pozemky o celkové výměře 4 938 m2 u nákupního parku v Pelhřimově |
16908 |
Vysočina |
Pozemek |
1 607 000 Kč |
Nedobrovolná dražba bytu 2+1, v Třeboni, okres Jindřichův Hradec |
18215 |
Jihočeský |
Byt |
840 000 Kč |
Nedobrovolná dražba akcií společnosti MATE, a.s., IČO: 46900322 |
17679 |
Jihomoravský |
Cenné papíry |
430 000 Kč |
byt 3+1, Ústí nad Orlicí |
18096 |
Pardubický |
Byt |
235 000 Kč |
RD Jiřice u Miroslavi |
18055 |
Jihomoravský |
Rodinný dům |
149 000 Kč |
podíl 1/2, RD Raškovice |
17800 |
Moravskoslezský |
Rodinný dům |
173 000 Kč |
RD Oskava |
18205 |
Olomoucký |
Rodinný dům |
680 000 Kč |
zemědělské pozemky - Sruby |
18009 |
Pardubický |
Pozemek |
125 000 Kč |
TEST-soud |
18899 |
Byt |
300 000 Kč |
TEST_-soud |
18898 |
Byt |
300 000 Kč |
TEST-soud |
18897 |
Byt |
300 000 Kč |
TEST_ |
18826 |
Byt |
300 000 Kč |
Olej, plátno „Cesta v podhůří“ – Emanuel FAMÍRA (1900-1970) |
18201 |
Hlavní město Praha |
1 400 Kč |
Strana: 75