Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Olej, plátno „Zátiší s omáčníkem“ – Jan SMETANA (1896-1974) |
18196 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
14 000 Kč |
Kresba pastel + barevné křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871 - 1939) |
18166 |
Hlavní město Praha |
2 500 Kč |
Kresba perem a tuší „Odpočívající dáma“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957) |
18170 |
Hlavní město Praha |
10 000 Kč |
TEST_5-soud |
18793 |
Byt |
300 000 Kč |
Byt 2+1 Bílina |
12053 |
Ústecký |
Byt |
242 610 Kč |
Podíl 1/10 RD Holany + pozemky |
18068 |
Liberecký |
Rodinný dům |
40 000 Kč |
Nebytové prostory včetně pozemku Střekov - Ústí nad Labem |
17695 |
Ústecký |
Ostatní |
70 500 Kč |
Zahrada 1000m2 - Litoměřice |
12060 |
Ústecký |
Pozemek |
118 410 Kč |
RD Česká Kamenice |
18141 |
Ústecký |
Rodinný dům |
950 000 Kč |
Zahradní chata s pozemkem - Dolní Chabry - Praha |
11515 |
Středočeský |
Rekreační objekt |
400 240 Kč |
Byt 4+1 Dobětice Ústí nad Labem |
17648 |
Ústecký |
Byt |
634 000 Kč |
Nedobrovolná dražba bytu 4+1, v Kyjově, okres Hodonín |
17653 |
Jihomoravský |
Byt |
byt 2+1, Ústí nad Orlicí |
18039 |
Pardubický |
Byt |
560 000 Kč |
Rekreační objekt Svidnice u Dymokur |
18040 |
Středočeský |
Rekreační objekt |
500 000 Kč |
TEST_ZVD_2 |
18642 |
Rekreační objekt |
900 000 Kč |
TEST_ZVD_1 |
18641 |
Jihomoravský |
Byt |
900 000 Kč |
Test EXR_2 |
18640 |
Byt |
2 900 000 Kč |
Test EXR |
18639 |
Byt |
900 000 Kč |
TEST_4-soud |
18638 |
Byt |
300 000 Kč |
TEST_3-soud |
18637 |
Byt |
300 000 Kč |
Strana: 76