Test - dražba dle ObčZ_2

Test - dražba dle ObčZ_2

18418
Jihomoravský
Byt
9 999 Kč
Test - dražba dle ObčZ_1++

Test - dražba dle ObčZ_1++

18416
Jihomoravský
Byt
9 999 Kč
Test - dražba dle ObčZ_1+

Test - dražba dle ObčZ_1+

18414
Jihomoravský
Byt
9 999 Kč
Test - dražba dle ObčZ_1

Test - dražba dle ObčZ_1

18395
Jihomoravský
Byt
9 999 Kč
Test - dražba dle ObčŽ_0

Test - dražba dle ObčŽ_0

18393
Jihomoravský
Byt
9 999 Kč
Olej, karton „Jihočeské pole“  –  František LÍBAL (1896 - 1974)

17937
3 400 Kč
Kolorovaná kresba - paspartováno „Poklona – ilustrace pohádky“  –  Josef LADA (1887 - 1957)

17941
11 700 Kč
Ilustrační kresba tuší a opravy bělobou „Kráčející postavy“  –  Jiří TRNKA (1912 - 1969)

17947
1 700 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA (1896 - 1980)

17953
700 Kč
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“  –  František EMLER (1912 - 1992)

17932
4 000 Kč
Olej, překližka „Na pouti“ – Alois MORAVEC (1899 - 1987)

17896
2 000 Kč
Olej, karton „Na hrázi rybníka“ – Jaroslav  PANUŠKA (1872 - 1958)

17888
4 200 Kč
Kresba tuší „Reklamní jablko v krajině se zříceninou“  –  Kamil LHOTÁK (1912 - 1990)

17926
7 400 Kč
Barevný grafický tisk „Rotunda na Vyšehradě“  –  Vladimír JANDEJSEK (1923)

17916
400 Kč
Olej, plátno „Abstraktní motiv“ – neznámý autor, 50x40cm

17892
200 Kč
Olej, plátno „Starý hrad“ – Bořivoj ŽUFAN (1904 - 1942)

17884
9 000 Kč
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf TICHÝ (1900)

17900
12 000 Kč
Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ –  Vilém CIHELKA (1924)

17904
6 400 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“  –  Milan STANĚK (1931)

17921
13 400 Kč
Kresba perem a akvarel „Odpočinek na schodech“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

17880
11 700 Kč