Olej, karton „Plzeň - Škodovka“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17341
2 700 Kč
Olej, překližka „Moravská Ostrava“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17337
2 700 Kč
Olej, karton „Karavana“ Lev ŠIMÁK (1896 - 1989)

17264
6 700 Kč
Olej, karton „V polích u Břilic II“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17260
2 400 Kč
Kombinovaná technika „Dostaveníčko pod oknem“ – Jaromír JINDRA (1895 - 1984)

17251
2 200 Kč
Olej, překližka „Horská krajina“ - František M. SKULA (1891 - 1977)

17268
1 400 Kč
Kresba pastel + barevné křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871 - 1939)

17256
2 500 Kč
RD Zbiroh - Jablečno

RD Zbiroh - Jablečno

17294
Plzeňský
Rodinný dům
920 000 Kč
1/3 zahrady, Vlastějovice

1/3 zahrady, Vlastějovice

17250
Středočeský
Pozemek
25 000 Kč
RD Jesenice u Rakovníka

RD Jesenice u Rakovníka

17309
Středočeský
Rodinný dům
569 000 Kč
Rekreační areál Český Šternberk

17310
Středočeský
Rekreační objekt
2 050 000 Kč
RD Radkov

RD Radkov

17489
Moravskoslezský
Rodinný dům
100 000 Kč
Grafika „Strážník“ – Josef  LADA (1887 - 1957)

17232
2 000 Kč
Kresba kolorovaná akvarelem „Zimní krajina“ – Ferdiš DUŠA (1888 - 1959)

17246
1 200 Kč
Grafika „Děvče s ovocem“ – Václav ŠPÁLA (1885 - 1946)

17238
1 500 Kč
Kresba perem a tuší „Odpočívající dáma“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

17242
10 000 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA (1896 - 1980)

17229
700 Kč
Rodinný dům s pozemky a spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 na pozemcích u Pelhřimova

17169
Vysočina
Rodinný dům
1 134 000 Kč
Pistole zn. Springfield V 10, ráže 45, auto, výrobní číslo N 379615

17200
Jiné movité věci
4 000 Kč
Jednoranná malorážka zn. SUHL 150, GDR, ráže 22 LR

17159
Jiné movité věci
1 700 Kč