Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Olej, překližka „Na pouti“ – Alois MORAVEC (1899 - 1987)

17896
2 000 Kč
Olej, karton „Na hrázi rybníka“ – Jaroslav  PANUŠKA (1872 - 1958)

17888
4 200 Kč
Kresba tuší „Reklamní jablko v krajině se zříceninou“  –  Kamil LHOTÁK (1912 - 1990)

17926
7 400 Kč
Barevný grafický tisk „Rotunda na Vyšehradě“  –  Vladimír JANDEJSEK (1923)

17916
400 Kč
Olej, plátno „Abstraktní motiv“ – neznámý autor, 50x40cm

17892
200 Kč
Olej, plátno „Starý hrad“ – Bořivoj ŽUFAN (1904 - 1942)

17884
9 000 Kč
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf TICHÝ (1900)

17900
12 000 Kč
Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ –  Vilém CIHELKA (1924)

17904
6 400 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“  –  Milan STANĚK (1931)

17921
13 400 Kč
Kresba perem a akvarel „Odpočinek na schodech“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

17880
11 700 Kč
Olej, překližka „Ceylonské palmy“ – Otakar NEJEDLÝ (1883 - 1957)

17354
15 000 Kč
Olej, karton „Bažina na Starém rybníce“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17333
3 000 Kč
Olej, karton „Ve všem, co vidím, jest skrytá víla“  – Zdeněk SEYDL (1916 - 1978)

17350
11 700 Kč
Olej, karton „Plzeň - Škodovka“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17341
2 700 Kč
Olej, překližka „Moravská Ostrava“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17337
2 700 Kč
Olej, karton „Karavana“ Lev ŠIMÁK (1896 - 1989)

17264
6 700 Kč
Olej, karton „V polích u Břilic II“ – František LÍBAL (1896 - 1974)

17260
2 400 Kč
Kombinovaná technika „Dostaveníčko pod oknem“ – Jaromír JINDRA (1895 - 1984)

17251
2 200 Kč
Olej, překližka „Horská krajina“ - František M. SKULA (1891 - 1977)

17268
1 400 Kč
Kresba pastel + barevné křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871 - 1939)

17256
2 500 Kč