Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Olej, plátno „Ostř. Újezd – Jižní Čechy.“  - Ladislav STEJSKAL (1910 - 1983) 51x65cm.

26262
4 700 Kč
Olej, plátno „Setkání v uličce“  - Jaro PROCHÁZKA (1924) 64x50cm.

26047
5 000 Kč
Pastel, karton, sklo „Podzim“  - Václav CIHELKA (1924) 44x52cm.

26043
2 000 Kč
Kresba tužkou- paspartováno, sklo, papír, „Cikánka“  -  Václav ŠPÁLA (1885 - 1946) 23x33cm.

25970
5 000 Kč
Olej, plátno, fix na kartonu „Náchodská zima“  - Alois KALIVODA (1875 - 1934) 59x46cm.

25987
13 400 Kč
Barevný litografický tisk - paspartováno, sklo, „Pět smyslů“  -  Ladislav MOTL (1917 - 1995) 43x41cm.

25974
1 400 Kč
Olej karton „Zátiší s talířem“  -  Vladimír SYCHRA (1903 - 1963) 46,5x55cm.

25983
12 000 Kč
Olej karton „Kraj vesnice“  -  František PROKOP (1949) 50x50cm.

25978
4 700 Kč
Grafický tisk- paspartováno, sklo, papír, „Chmelaři“  -  Miroslav ČERNÝ (1935), 50x60cm.

25896
1 400 Kč
Barevný litografický tisk na ručním papíru - paspartováno „Sv. Jiří – kašna na 2. nadvoří Pražského hradu“  -  Otakar P. - neznámý autor

25890
1 400 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Golem“  -  Pravoslav HAUSER  (1909 - 1973)

25886
1 300 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Alegorie vítězství“  -  Miloš AXMAN  (1926 - 1990)

25881
1 000 Kč

25827
4 000 Kč
Olej, plátno „Starý hrad“ – Bořivoj ŽUFAN (1904 - 1942)

25823
9 000 Kč
Kresba perem a akvarel „Odpočinek na schodech“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

25819
11 700 Kč
Kresba uhlem - paspartováno „Akt“  -  Jan BAUCH  (1898 - 1995)

25593
3 400 Kč
 Tempera, karton, pasparta, sklo „Břeh řeky“  -  Vilém PLOCEK  (1905 - 2001)

25597
4 000 Kč
Barevný grafický tisk „Bellágio duben“  -  Milan STANĚK  (1913)

25544
1 400 Kč
Olej, plátno „Abstraktní kompozice“  -  František FOLTÝN  (1891 – 1976)

18789
217 000 Kč
Barevný grafický tisk „U přehrady“  -  Raimund ONDRÁČEK  (1913)

18794
1 400 Kč