Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Grafický tisk „Ležící žena“  -  Antonín NYKL  (1914 - 1985)

18799
1 500 Kč
Olej, plátno „Třešeň v květu“ – Adolf LANGE (1950)

18694
4 000 Kč
Tempera, karton, sklo „Na Lopudu“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983)

18698
4 700 Kč
Barevný litografický tisk „Sv. Jiří – kašna 2. nádvoří Pražského hradu“  - neznámý autor

18707
1 400 Kč
Olej, plátno „Ostř. Újezd – Jižní Čechy“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983)

18711
4 700 Kč
Pastel na kartonu „Podhorská krajina“  - Alois KALIVODA (1875-1934)

18678
16 000 Kč
Olej, plátno „Rodinný portrét Hradečných“ – Emanuel HRADEČNÝ (1952)

18683
4 000 Kč
Pastel na kartonu „Dva psíci“ – Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)

18440
11 700 Kč
Olej, plátno „Orba“ – František Daněk SEDLÁČEK (1892-1956)

18427
2 800 Kč
Olej, plátno „Zátiší s ovocem“ – Ladislav STEJSKAL (1910-1983)

18434
4 000 Kč

18313
9 000 Kč
Olej, plátno „Cesta v podhůří“ – Emanuel FAMÍRA (1900-1970)

18201
1 400 Kč
Olej, plátno „Zátiší s omáčníkem“ – Jan SMETANA (1896-1974)

18196
14 000 Kč
Kresba pastel + barevné křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871 - 1939)

18166
2 500 Kč
Kresba perem a tuší „Odpočívající dáma“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

18170
10 000 Kč
Olej, karton „Jihočeské pole“  –  František LÍBAL (1896 - 1974)

17937
3 400 Kč
Kolorovaná kresba - paspartováno „Poklona – ilustrace pohádky“  –  Josef LADA (1887 - 1957)

17941
11 700 Kč
Ilustrační kresba tuší a opravy bělobou „Kráčející postavy“  –  Jiří TRNKA (1912 - 1969)

17947
1 700 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA (1896 - 1980)

17953
700 Kč
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“  –  František EMLER (1912 - 1992)

17932
4 000 Kč