Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Pastel, karton „Na pláži - Dalmácie“ – Jan STANĚK (1926 - 2001)  30x44,5cm výřez

26688
3 000 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“ – Adolf  LANGE (1950)  75x120cm

26694
6 700 Kč
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf  TICHÝ (1900) 46,5x31,5cm.

26509
12 000 Kč
Olej, plátno „Plavý podzim - sad“ –  Vilém CIHELKA (1924)  80x100cm

26500
6 400 Kč
Olej, plátno „Časné jaro“  - Vilém CIHELKA (1924) 46x90cm.

26494
7 400 Kč
Olej, plátno „Sedlec v Českém Středohoří“  - Vilém CIHELKA (1924) 45x90cm.

26487
7 400 Kč
Pastel, karton, sklo „Vesnice“  - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm.

26481
6 000 Kč
Olej, plátno „Lužnice nad Suchdolem“  - František LÍBAL (1896 - 1974) 43x54cm.

26402
6 400 Kč
Olej na kartonu „Vágusové“  - Alois WIERER (1878 - 1963) 42x52cm.

26388
6 000 Kč
Olej, plátno, fix. na kartonu „Jemnice“  - Roman HAVELKA (1877 - 1950) 35x50cm.

26394
13 400 Kč
Tempera, karton, sklo „Rybářské čluny ve Fano“  - Stanislav JEŽEK (1904 - 2001) 50x60cm.

26374
2 500 Kč
Barevný litografický tisk, paspartováno, sklo „Krajina s kostelíkem“  - František JIROUDEK (1914 - 1991) 30x45cm.

26470
1 400 Kč
Olej, plátno, oboustranná malba „Zátiší s ovocem u okna“  - BRABEC 55,5x49cm.

26368
1 700 Kč
Tempera karton, zaskleno „Ratibořice“  -  Vojtěch SEDLÁČEK (1892 - 1973) 58x79cm.

26353
5 400 Kč
Kresba perem a tuší „Odpočívající dáma“ – Luděk MAROLD (1887 - 1957)

26361
10 000 Kč
Olej, plátno „Hosty u Kolodějí“  - Zdeňka HERITESOVÁ  (1896 - 1975) 55x81cm.

26357
9 400 Kč
Olej, sololit „V ulici po dešti“  - František LÍBAL (1896 - 1974) 50x60cm.

26270
5 000 Kč
Olej na kartonu „Květinářka“  - František VOTRUBA (1895) 50x35cm.

26332
2 700 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA

26266
700 Kč
Olej, plátno „Sedící akt I.“  - Adolf  Lange (1950) 61x75cm.

26258
6 000 Kč