Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Olej, plátno „Rodinný portrét Hradečných“ – Emanuel HRADEČNÝ (1952) 73,5x58,5cm

31855
4 000 Kč
Olej, plátno „Třešeň v květu“ – Adolf LANGE (1950) 60x75 cm

31849
5 000 Kč
Olej, plátno „Ostř. Újezd – Jižní Čechy“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983) 51x65 cm

31843
4 700 Kč
Kresba pastel + bar. křídy „Přístav Camogli 1932“ – Karel ŠPILLAR (1871-1939) 43x36cm

31835
2 500 Kč
Barevný litografický tisk „Sv. Jiří – kašna 2. nádvoří Pražského hradu“  - neznámý autor

31830
1 400 Kč
Tempera, karton, sklo „Na Lopudu“  - Ladislav STEJSKAL (1910 – 1983) 50x60cm

31824
4 700 Kč
Olej, plátno „Zima u řeky“ – František JELÍNEK (1908 – 1990) 68x99cm

29758
4 700 Kč
Olej plátno „Podhorská krajina“  - Alois KALVODA (1875-1934) 52x64cm

29767
16 000 Kč
Olej, plátno „Ležící akt II“ – Adolf LANGE (1950) 70x10cm

29746
6 700 Kč
Olej, plátno „Sedící akt“ – Adolf LANGE (1950) 90x80cm

29752
6 000 Kč
Litografický tisk „Don Quijote“ – Karel SOUČEK (1935-1982)

28763
1 400 Kč
Olej, plátno „Klarinetista“  – Rudolf  RIEDLBAUCH (1944 ) 94x65cm

28757
13 000 Kč

28769
9 000 Kč
Olej, plátno „K večeru“  –  Vilém CIHELKA (1924 ) 75x100cm

28751
5 000 Kč

28775
4 000 Kč
Olej, plátno „Krajina v Provence“ – Jaroslav Veris ZAMAZAL (1900-1983)  115x70cm

26761
23 400 Kč
Olej, plátno „Hradčany od Novotného lávky“  –  Jaroslav ŠETELÍK (1981-1955 ) 65x108,5cm

28730
36 700 Kč
Kolorovaná kresba - paspartováno „Poklona – ilustrace pohádky“  –  Josef  LADA (1887 - 1957) 16,5x25cm

26765
11 700 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“  –  Milan STANĚK (1931) 65x150cm

26769
13 400 Kč
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“  –  František EMLER (1912 - 1992) 23x49cm

26912
4 000 Kč