Movité věci - Archivní dražby

Olej, plátno „Cesta do vesnice“ – Oldřich OPLT (1919 - 2001)

40264
9 400 Kč
Osobní automobil KIA SPORTAGE

Osobní automobil KIA SPORTAGE

40000
Středočeský
Dopravní prostředky
113 800 Kč
Osobní automobil Škoda Octavia

40395
Ústecký
Dopravní prostředky
150 000 Kč
Osobní automobil Audi A6

Osobní automobil Audi A6

35173
Dopravní prostředky
100 000 Kč
Minirypadlo Komatsu PC20MR-1

Minirypadlo Komatsu PC20MR-1

35172
Stroje a zařízení
180 000 Kč
Movité věci- čerpací stanice 5 m3, výdejní zařízení a zametací stroj

38627
Stroje a zařízení
15 000 Kč
Mobilní telefon NOKIA 3110 Classic + nabíječka

40158
Spotřební elektronika
33 Kč
Dražba dámského, pánského a dětského textilu

40098
Ústecký
Jiné movité věci
100 000 Kč
Auto Škoda Forman 136 LS

Auto Škoda Forman 136 LS

38750
Dopravní prostředky
700 Kč

38564
Ústecký
Jiné movité věci
235 000 Kč
Osobní automobil Subaru Forester - kombi, rok výroby 2006

38624
Dopravní prostředky
plavidlo   PBVL – 01 Chvaletice

plavidlo PBVL – 01 Chvaletice

38297
Jiné movité věci
230 000 Kč

33815
Ústecký
Jiné movité věci
293 000 Kč
Nákladní automobil tov. zn. FORD

33833
Moravskoslezský
Dopravní prostředky
32 000 Kč
plavidlo   PBVL – 01 Chvaletice

plavidlo PBVL – 01 Chvaletice

33229
Jiné movité věci
295 000 Kč
Olej, plátno „Sedící akt“ – Adolf LANGE (1950) 90x80cm

33503
6 000 Kč
Olej, plátno „Sedící akt I.“  - Adolf  Lange (1950) 61x75cm

33509
6 000 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“ – Adolf  LANGE (1950)  75x120cm

33520
6 700 Kč
Olej, plátno „Ležící akt II“ – Adolf LANGE (1950) 70x10cm

33583
6 700 Kč
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

33590
11 700 Kč