Movité věci - Archivní dražby

Olej, plátno „Růžové děvče“  - Bohumil Stanislav URBAN  (1903 - 1997)

42824
11 700 Kč
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

42830
11 700 Kč
Olej, plátno „Zima u řeky“ – František JELÍNEK (1908 – 1990) 68x99cm

41290
4 700 Kč
Automobil BMW 530 D, typ 560L, E60, černá met.., sedan, manuální př., nafta, výkon 160 kW, 2 993 cm3

41397
Dopravní prostředky
70 000 Kč
Olej, plátno – „Krajina“  -  Marcel KRASICKÝ  (1898 - 1968)

41270
4 700 Kč
Olej, plátno „Sedlec v Českém Středohoří“  - Vilém CIHELKA (1924) 45x90cm.

41277
7 400 Kč
Tempera, karton - pasparta, sklo „Zátiší se dvěma dýmkami“  –  Vilém PLOCEK (1905 - 2001)

41284
4 700 Kč
Barevný litografický tisk, paspartováno, sklo „Krajina s kostelíkem“  - František JIROUDEK (1914 - 1991) 30x45cm.

41220
1 400 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Golem“  -  Pravoslav HAUSER  (1909 - 1973)

41228
1 300 Kč
Olej, plátno „Postava“ – neznámý autor, 58x37cm

41234
700 Kč
Olej, na dřevěné desce „Narození“ – Rudolf  TICHÝ (1900) 46,5x31,5cm

41239
12 000 Kč
Soubor věcí - Dioptrické brýle, dámské hodinky PRIM a anténa od routeru

41162
Jiné movité věci
8 Kč
Charitativní dražba iPAD 2

Charitativní dražba iPAD 2

40956
Spotřební elektronika
999 Kč
Grafický tisk „Ležící žena“  -  Antonín NYKL  (1914 - 1985)

40916
1 500 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Alegorie vítězství“  -  Miloš AXMAN  (1926 - 1990)

40912
1 000 Kč
Pasparta, sklo „Sladký život“  – Zdeněk SEYDL (1944 - 1978 )

40905
5 000 Kč

40872
11 700 Kč

40888
4 000 Kč
Olej, plátno „K večeru“  –  Vilém CIHELKA (1924 ) 75x100cm

40881
5 000 Kč

40899
9 000 Kč