Movité věci - Archivní dražby

Litografický tisk „Don Quijote“ – Karel SOUČEK (1935-1982)

40795
1 400 Kč
Obraz „Husita s praporcem“ - Václav FIALA

40775
700 Kč
Olej, plátno „Rodinný portrét Hradečných“ – Emanuel HRADEČNÝ (1952) 73,5x58,5cm

40779
4 000 Kč
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

40783
11 700 Kč
Pastel, karton, sklo „Vesnice“  - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm.

40789
6 000 Kč
Osobní automobil Audi A6

Osobní automobil Audi A6

40550
Dopravní prostředky
75 000 Kč
Olej karton „Zátiší s talířem“  -  Vladimír SYCHRA (1903 - 1963) 46,5x55cm

40767
12 000 Kč
 Tempera, karton, pasparta, sklo „Břeh řeky“  -  Vilém PLOCEK  (1905 - 2001)

40751
4 000 Kč
Olej, plátno „Sedící akt I.“  - Adolf  Lange (1950) 61x75cm

40748
6 000 Kč
 soubor movitých věcí

soubor movitých věcí

40353
Stroje a zařízení
464 100 Kč

40367
12 000 Kč

40389
1 400 Kč
Grafický tisk- paspartováno, sklo, papír, „Chmelaři“  -  Miroslav ČERNÝ (1935), 50x60cm

40373
1 400 Kč
Barevný grafický tisk „U přehrady“  -  Raimund ONDRÁČEK  (1913-2011)

40296
1 400 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“  –  Milan STANĚK (1931) 65x150cm

40303
13 400 Kč
Mobilní telefon NOKIA 3110 Classic + nabíječka

40380
Spotřební elektronika
33 Kč

40310
4 000 Kč
Barevný grafický tisk „Bellágio duben“  -  Milan STANĚK  (1913)

40273
1 400 Kč
Pastel, karton „Na pláži - Dalmácie“ – Jan STANĚK (1926 - 2001)

40281
3 000 Kč
Pasparta, sklo „Sladký život“  – Zdeněk SEYDL (1944 - 1978 )

40290
5 000 Kč