Movité věci - Archivní dražby

Olej, plátno „Ležící akt II“ – Adolf LANGE (1950) 70x10cm

49357
6 700 Kč
Olej, plátno „Ležící akt“ – Adolf  LANGE (1950)  75x120cm

49367
6 700 Kč
Olej, plátno „Sedící akt I.“  - Adolf  Lange (1950) 61x75cm

49373
6 000 Kč
Tempera, karton - pasparta, sklo „Zátiší se dvěma dýmkami“  –  Vilém PLOCEK (1905 - 2001)

49333
4 700 Kč
Olej, plátno „Časné jaro“  - Vilém CIHELKA (1924) 46x90cm.

49345
7 400 Kč
Pastel, karton, sklo „Vesnice“  - Vilém CIHELKA (1924) 45,5x62,5cm.

49339
2 000 Kč
Olej, plátno „Sedlec v Českém Středohoří“  - Vilém CIHELKA (1924) 45x90cm

47278
7 400 Kč
Grafický tisk „Ležící žena“  -  Antonín NYKL  (1914 - 1985)

47284
1 500 Kč
Barevný litografický tisk, paspartováno, sklo „Krajina s kostelíkem“  - František JIROUDEK (1914 - 1991) 30x45cm

47289
1 400 Kč
Barevný grafický tisk „Bellágio duben“  -  Milan STANĚK  (1913)

43005
1 400 Kč
Barevný grafický tisk „U přehrady“  -  Raimund ONDRÁČEK  (1913-2011)

43011
1 400 Kč
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“  –  František EMLER (1912 -

43017
4 000 Kč
Grafický tisk- paspartováno, sklo, papír, „Chmelaři“  -  Miroslav ČERNÝ (1935), 50x60cm

43021
1 400 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Golem“  -  Pravoslav HAUSER  (1909 - 1973)

43027
1 300 Kč
Grafický tisk - paspartováno „Alegorie vítězství“  -  Miloš AXMAN  (1926 - 1990)

43033
1 000 Kč
Olej, plátno „Cesta do vesnice“ – Oldřich OPLT (1919 - 2001)

42897
9 400 Kč
Olej, plátno „Hodětice u Neveklova“ – Emanuel FAMÍRA (1900-1970)

42868
18 400 Kč

42876
4 000 Kč
Olej, plátno „K večeru“  –  Vilém CIHELKA (1924 ) 75x100cm

42882
5 000 Kč

42818
9 000 Kč