Nemovité věci
- Byt
- Rodinný dům
- Rekreační objekt
- Činžovní dům
- Komerční nemovitost
- Pozemek
- Ostatní
Movité věci
- Dopravní prostředky
- Kancelářská a výpočetní technika
- Historické a umělecké předměty
- Spotřební elektronika
- Stroje a zařízení
- Vybavení bytů a objektů
- Jiné movité věci
Práva
- Pohledávky
- Jiná práva
Cenné papíry
Historické a umělecké předměty - Archivní dražby
Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm |
33590 |
Hlavní město Praha |
Historické a umělecké předměty |
11 700 Kč |
Olej, plátno „Postava“ – neznámý autor, 58x37cm |
33597 |
Hlavní město Praha |
700 Kč |
Olej, plátno „Cesta do vesnice“ – Oldřich OPLT (1919 - 2001) |
33077 |
Hlavní město Praha |
9 400 Kč |
Pasparta, sklo „Sladký život“ – Zdeněk SEYDL (1944 - 1978 ) |
32885 |
Hlavní město Praha |
5 000 Kč |
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“ – František EMLER (1912 - 1992) |
32891 |
Hlavní město Praha |
4 000 Kč |
Tempera, karton - pasparta, sklo „Zátiší se dvěma dýmkami“ – Vilém PLOCEK (1905 - 2001) |
32895 |
Hlavní město Praha |
4 700 Kč |
Olej, plátno „Klarinetista“ – Rudolf RIEDLBAUCH (1944 ) |
32795 |
Hlavní město Praha |
13 000 Kč |
Olej, plátno „Husopaska“ – Rostislav HUDEČEK (1916) |
32767 |
Hlavní město Praha |
8 400 Kč |
Kresba uhlem - paspartováno „Akt“ - Jan BAUCH (1898 - 1995) |
32801 |
Hlavní město Praha |
3 400 Kč |
Barevný grafický tisk „Bellágio duben“ - Milan STANĚK (1913) |
32778 |
Hlavní město Praha |
1 400 Kč |
Pastel, karton „Na pláži - Dalmácie“ – Jan STANĚK (1926 - 2001) |
32787 |
Hlavní město Praha |
3 000 Kč |
Olej, plátno „Starý hrad“ – Bořivoj ŽUFAN (1904 - 1942) |
32603 |
Hlavní město Praha |
9 000 Kč |
32675 |
Hlavní město Praha |
9 400 Kč |
Olej, plátno „Mělník“ – František JIROUDEK 37x50cm |
32591 |
Hlavní město Praha |
7 000 Kč |
Barevný grafický tisk „U přehrady“ - Raimund ONDRÁČEK (1913-2011) |
32597 |
Hlavní město Praha |
1 400 Kč |
Olej, plátno „Kamenný lom u Husince“ – A. Josef SVOBODA 66x98cm |
32577 |
Hlavní město Praha |
7 000 Kč |
Olej, plátno „Ve městě“ – Otakar NEJEDLÝ (1883-1957) 65x95cm |
31948 |
Hlavní město Praha |
25 000 Kč |
Olej, překližka „Orba párem koní“ – Ludvík VACÁTKO (1873-1956) 60x70cm |
31942 |
Hlavní město Praha |
6 000 Kč |
Olej, karton „Týnský chrám“ – Václav KOZÁK ( 1889-1969) 70x50cm |
31936 |
Hlavní město Praha |
2 900 Kč |
Olej, plátno „Vesnice“ – Josef HÝSEK (1922) 70x92,5cm |
31955 |
Hlavní město Praha |
5 700 Kč |
Strana: 4