Historické a umělecké předměty - Archivní dražby

Olej, plátno „Před bouří“ – Josef SVOBODA (1901) 91x90cm

33590
11 700 Kč
Olej, plátno „Postava“ – neznámý autor, 58x37cm

33597
700 Kč
Olej, plátno „Cesta do vesnice“ – Oldřich OPLT (1919 - 2001)

33077
9 400 Kč
Pasparta, sklo „Sladký život“  – Zdeněk SEYDL (1944 - 1978 )

32885
5 000 Kč
Akvarel na kartonu - paspartováno, sklo „Pláž v Bulharsku“  –  František EMLER (1912 - 1992)

32891
4 000 Kč
Tempera, karton - pasparta, sklo „Zátiší se dvěma dýmkami“  –  Vilém PLOCEK (1905 - 2001)

32895
4 700 Kč
Olej, plátno „Klarinetista“  – Rudolf  RIEDLBAUCH (1944 )

32795
13 000 Kč
Olej, plátno „Husopaska“ – Rostislav HUDEČEK (1916)

32767
8 400 Kč
Kresba uhlem - paspartováno „Akt“  -  Jan BAUCH  (1898 - 1995)

32801
3 400 Kč
Barevný grafický tisk „Bellágio duben“  -  Milan STANĚK  (1913)

32778
1 400 Kč
Pastel, karton „Na pláži - Dalmácie“ – Jan STANĚK (1926 - 2001)

32787
3 000 Kč
Olej, plátno „Starý hrad“ – Bořivoj ŽUFAN (1904 - 1942)

32603
9 000 Kč

32675
9 400 Kč
Olej, plátno „Mělník“ – František JIROUDEK 37x50cm

32591
7 000 Kč
Barevný grafický tisk „U přehrady“  -  Raimund ONDRÁČEK  (1913-2011)

32597
1 400 Kč
Olej, plátno „Kamenný lom u Husince“ – A. Josef SVOBODA 66x98cm

32577
7 000 Kč
Olej, plátno „Ve městě“ – Otakar NEJEDLÝ (1883-1957) 65x95cm

31948
25 000 Kč
Olej, překližka „Orba párem koní“ – Ludvík VACÁTKO (1873-1956) 60x70cm

31942
6 000 Kč
Olej, karton „Týnský chrám“ – Václav KOZÁK ( 1889-1969) 70x50cm

31936
2 900 Kč
Olej, plátno „Vesnice“ – Josef  HÝSEK (1922) 70x92,5cm

31955
5 700 Kč